Wyroby Cukiernicze Kowalscy

wyłącznie naturalne składniki od ponad 40 lat

Strona główna » Boże Narodzenie 2019
 
 
Piernik, który pachnie, specjalnie dobraną przez nas mieszanką przypraw, a jego smak oparty na naturalnym miodzie i bogactwie owoców zachwyci każdego.
 
 Sernik krakowski pieczemy z tłustego sera z dodatkiem rodzynek i skórki pomarańczowej, a dopełnieniem jego wyjątkowego smaku jest wyborna, lekko kwaskowa pomada. Oblany wykwintną czekoladą nabiera nowego smaku.
 
Bardziej delikatny jest nasz sernik wiedeński, w którym tłusty ser w połączeniu z duża ilość jajek powoduje jego puszystość. Produkujemy go w formie tortu, oblanego wykwintną czekoladą, pod którą kryje się delikatny maślany, lekko kwaskowy krem.
 
Owoce przez nas kandyzowane, do których dodajemy  daktyle  i rodzynki po brzegi wypełniają nasz keks specjalny, w którym podpalone migdały uzupełniają jego wyborny smak.
 
Paszteciki z pieczarkami, delikatne, chrupiące z francuskiego ciasta idealnie komponują się z czerwonym barszczem.
 
 
 
Nasze wykwintne torty-  wspomnienie dawnych lat.
Czekoladowe, orzechowe, bezowe no i oczywiście makowe, w których biszkopt łączy się z delikatnym maślanym kremem, a wyjątk owość smaku podkreślona jest nutą wybornych al koholi.
  
          
 
        
 
No i pierniczki, nasz "rarytas świąteczny", pachnące prawdziwym miodem i kompozycją przypraw, które robimy jedynie na Boże Narodzenie!
Tradycyjne wypieki, według własnych sprawdzonych receptur. Jedynie z naturalnych składników, sprawią, że Święta będą jeszcze bardziej wyjątkowe.
Gwarantujemy za ich smak i jakość.